[$logo_alt]
Союз птицеводов Украины
www.poultryukraine.com

Ключевые компании

Агроіндустріальний Холдинг «МХП»

Агроіндустріальний Холдинг МХП
Входит в состав СПУ

http://www.mhp.ua
 
 МХП — найбільший виробник та експортер курятини в Україні. Компанія спеціалізується на виробництві курятини та вирощуванні зернових, а також веде іншу аграрну діяльність (виробництво м'ясо-ковбасних виробів і м'ясних виробів, готових до вживання).
Сьогодні МХП — це:

·  Провідний виробник м'яса птиці в Європі з одним із найсильніших продуктових брендів в Україні.

·  Один з найбільших виробників зерна в Україні зі значним потенціалом зростання.

·  Найбільший виробник на ринку м'ясопереробки в Україні.

Корпорація «Агро-Овен»

Корпорація Агро-Овен
Входит в состав СПУ

http://agrooven.com.ua
   Компанія «Агро-Овен» - не просто лідер виробництва високоякісних продуктів (свинини, яловичини, м'яса бройлерів, картоплі) у Дніпропетровському регіоні та Україні, а й першопрохідник у сільськогосподарському бізнесі: з лютого 1998 року чотиритисячний колектив компанії працює на землі, у тваринництві, птахівництві, на власних переробних підприємствах.
 
   Виробництво продукції забезпечують 4 аграрні господарства корпорації в Магдалинівському, Солонянському, Новомосковському, Дніпропетровському районах області.
 
   Екологічно чисту, вирощену на відмінних чорноземах продукцію оцінив вітчизняний споживач, виправдовуючи багатомільйонні інвестиції, вкладені «Агро-Овном» у реалізацію нових інтенсивних технологій.
 
   Рівень розвитку та масштаби діяльності компанії дозволяють щомісяця перераховувати до бюджетів різних рівнів (місцеві, зокрема) багатомільйонні кошти, працюючи виключно в рамках чинного законодавства.
 
   Завойований компанією «Агро-Овен» високий рівень визнано в Україні: в офіційному рейтингу корпорація входить до 20 найкращих серед п'яти тисяч великих українських аграрних підприємств.
 
   Скрізь, куди приходить «Агро-Овен», - ведеться будівництво нових об'єктів, реконструкція покинутих, впроваджуються новітні технології, сотні людей забезпечуються роботою та стабільним заробітком.
 
   Саме тому компанія «Агро-Овен» у регіоні визнана та користується авторитетом, як фірма-творець з високим рівнем виробництва та соціальною відповідальністю бізнесу.
Торговые марки:
ЗолоткоЗолотко

ТОВ «Луцька аграрна компанія»

Входит в состав СПУ

http://https://volynska.com/

 Компанія, маючи за плечима шістдесятилітню історію, завдяки багаторічному досвіду праці, поєднаному з інноваційними технологіями, правильно вибраною стратегією розвитку, а також послідовному і компетентному керівництву, створено потужний комплекс із вирощування курчат-бройлерів та виробництва курятини.

Діяльність підприємства – це яскравий приклад поєднання кращих вітчизняних напрацювань у сфері птахівництва та найновіших світових технологій. Повна автоматизація, найсучасніше обладнання, власні натуральні корми, жорсткий ветеринарний та санітарний контроль – це складові високоякісної продукції, відомих на ринку під марками "Епікур" та «Чебатурочка селянська курочка».

Торговые марки:
Чебатурочка селянська курочкаЧебатурочка селянська курочка

АТ "Інделіка"

АТ Інделіка
Входит в состав СПУ

http://indelika.com/ru
Виробництвом м'яса індички під ТМ «Інделіка» займається Акціонерне Товариство «Інделіка», яке розташоване у Броварському районі Київської області.
АТ «Інделіка» - це сучасне, повністю інтегроване підприємство, створене в 1975 році. Раніше підприємство спеціалізувалося на інкубації та підрощуванні молодняку для птахофабрик яєчного спрямування та було перепрофільовано на виробництво м'яса індички.

ТОВ "Птахофабрика "Просяне"

ТОВ Птахофабрика Просяне
Входит в состав СПУ

http://prosyanoe.com.ua/

 История птицефабрики насчитывает полстолетия. В 1965 году в собственности колхоза «Колос», расположенного в селе Просяное Харьковской области, находился всего один птичник. К 1987 году колхозная птицеферма выросла до птицефабрики и была передана в Харьковское межколхозное объединение по птицеводству. 

В декабре 2009 года владельцем птицефабрики становиться Джимшиашвили Михаил Гурамович и с этого момента на птицефабрике начинается новый этап. Этап постепенного возрождения и превращения предприятия в мощнейшее предприятие с современным высокотехнологическим оборудованием.

ТОВ «Індичка»

ТОВ Індичка
Входит в состав СПУ

http://www.indychka.com

Комплекс з виробництва та переробки м'яса індички ТОВ «Індичка» було створено у 2006 році у селі Кровне Сумської області. Сьогодні це сучасне підприємство повного циклу, що займається вирощуванням, переробкою, упаковкою та логістикою готової продукції з м'яса індика.

ТОВ «Агропромислова корпорація «Дніпровська»

ТОВ Агропромислова корпорація Дніпровська
Не входит в состав СПУ

http://dneprovsky.com/

Агропромислова група «Пан Курчак»

Агропромислова група Пан Курчак
Не входит в состав СПУ

http://www.pankurchak.ua/

ТОВ «Птахофабрика Крупець»

ТОВ Птахофабрика Крупець
Входит в состав СПУ

http://krupets.com.ua

В обробітку Агрокорпорації «Крупець» понад 7000 га землі. Основні культури, які вирощуємо та переробляємо, — пшениця, кукурудза, соя, соняшник. 

В структурі Агрокорпорації є елеваторно-сушильні комплекси, комбікормовий та олійний заводи, лінія з перероблення сої, птахокомплекси по вирощуванню бройлерів та курей-несучок на яких встановлено сучасне обладнання з Європи та США.

ТОВ "Снятинська птахофабрика"

ТОВ Снятинська птахофабрика
Входит в состав СПУ

http://https://www.fozzy.ua/ua/other_businesses/sniatynska-ptytsia/

ФГ «Улар»

ФГ Улар
Входит в состав СПУ

http://www.ular.lviv.ua/
Source URL: http://poultryukraine.com/ru/poultry/companies/
© 2012  - 2023 Союз птицеводов Украины