[$logo_alt]
Союз птицеводов Украины
www.poultryukraine.com

Новости
25.03.2020

Торгові війни виробників м’яса птиці в Африці

Торгові війни виробників м’яса птиці в Африці

 Кенійські виробники птиці просять уряд заборонити імпорт дешевої курятини з Уганди. Уганда відновила експорт птиці на кенійському ринку минулого року після дворічної заборони. В обмін Кенія отримала право на експорт яловичини в Уганду.

 
У петиції Асоціації птахівників Кенії фермери попросили чиновників обмежити або заборонити ввезення дешевої птиці з сусідньої країни.
 
“Цим ми закликаємо уряд звернути увагу на становище кенійських фермерів, службовців та економіку в цілому, обмеживши імпорт курятини з Уганди, оскільки постачання дешевого м’яса птиці призведе до дестабілізації галузі”, – пише пан Хамфрі Мбугуа, голова Кенійської асоціації птахівників. Він заявив, що птиця з Уганди продається на внутрішньому ринку за цінами, на 10% нижчими за ту, що виробляється в Кенії.
 
За даними Бюро статистики Уганди, у період між 2014 та 2018 роками виробнича потужність птахівництва Уганди склала 42,9 млн. голів. Втрата доступу до ринку Кенії може призвести до заборони імпорту кенійської яловичини з Уганди.
 
Source URL: http://poultryukraine.com/ru/poultry/news/2020/03/news_7558.html
© 2012  - 2020 Союз птицеводов Украины