[$logo_alt]
Союз птицеводов Украины
www.poultryukraine.com

Новости
05.11.2019

Британський виробник штучного м’яса виходить на світовий ринок

Британський виробник штучного м’яса виходить на світовий ринок

 Найбільш продаваний бургер з рослинним замінником м’яса у Великобританії та перший у світі хот-дог, виготовлений із насіння соняшнику, від компанії Moving Mountains тепер доступні в Австралії. Британське псевдом’ясо в Австралії почали продавати в мережі супермаркетів Woolworths.

 
Moving Mountains – насичений білком та вітаміном В12 бургер на рослинній основі. Для його виготовлення використовуються гриби та буряковий сік, щоб отримати ефект м’яса з кров’ю. А на 100% рослинний хот-дог від британської компанії складається з переробленого насіння соняшнику. Продукт безглютеновий, за смаком, запахом та текстурою ідентичний хот-догу зі свинячими ковбасками.
Компанія Moving Mountains була заснована в 2016 році Сімеоном Ван дер Моленом.
 
“Після нашого величезного успіху у Великобританії та Європі, ми раді продовжувати глобальне розширення, пропонуючи австралійським флекситаріанцям та вегетаріанцям страви, що виготовили, використовуючи новітні харчові технології. Цей екологічний замінник м’яса є корисним не тільки для наших споживачів, але і для планети в цілому”, – говорить пан Ван дер Молен.
 
Source URL: http://poultryukraine.com/ru/poultry/news/2019/11/news_7417.html
© 2012  - 2020 Союз птицеводов Украины