[$logo_alt]
Союз птицеводов Украины
www.poultryukraine.com

Новости
01.11.2019

Вартість акцій виробників штучного м’яса знижується

Вартість акцій виробників штучного м’яса знижується

 Хоча один з найвідоміших виробників штучного м’яса в світі, американська компанія Beyond Meat, нарешті стала прибутковою, інвестори втрачають інтерес до неї й продають акції. Котирування Beyond Meat вже втратили 20%.

У третьому кварталі 2019 року виробник штучного м’яса рослинного походження наростив продажі на 250%. Таким чином, компанія перестала бути збитковою і отримала чистого прибутку на суму 4,1 млн доларів.

Beyond Meat став першим виробником штучного м’яса, який розмістив акції на IPO. 1 травня компанія вийшла на біржу з ціною 25 доларів за акцію. Уже протягом дня котирування зросли на 163% і продовжували висхідний рух. Утім, в жовтні акціонери почали продавати свої частки і котирування почали знижуватись.

Є кілька причин такої зміни на біржі. По-перше, закінчилась шестимісячна заборона на продаж акцій і деякі інвестори відразу ж їх продали. По-друге, менеджмент компанії заявив про збільшення витрат на рекламу та знижки, спровоковане зростанням конкуренції на ринку. Утім, більшість біржових аналітиків вважають, що наступного року котирування акцій Beyond Meat будуть зростати.

Meat-Inform

 

Source URL: http://poultryukraine.com/ru/poultry/news/2019/11/news_7415.html
© 2012  - 2020 Союз птицеводов Украины