[$logo_alt]
Союз птицеводов Украины
www.poultryukraine.com

Новости
Европа бьет рекорды по производству курятины  Европа бьет рекорды по производству курятины В прошлом году птицеводы ЕС произвели рекордное количество мяса птицы, передает УНН со ссылкой на отчетность Европейской комиссии.
26.03.2019 Подробнее...
Огляд ринку свиней забійних кондицій: середня ціна знизилась Огляд ринку свиней забійних кондицій: середня ціна знизилась Хоча в другій половині березня діапазон цін на свиней забійних кондицій в Україні залишався стабільним – 39 – 41 гривень за кілограм, середня ціна дещо зменшилась.
25.03.2019 Подробнее...
Tyson Foods отзывает гигантскую партию куриной продукции Tyson Foods отзывает гигантскую партию куриной продукции Американская корпорация Tyson Foods отзывает 69 тыс. тонн куриной продукции из-за подозрения на загрязнение посторонними материалами.
25.03.2019 Подробнее...
У Британії розробили нову систему забою птиці для малого та середнього бізнесу У Британії розробили нову систему забою птиці для малого та середнього бізнесу Британська компанія випробовує нову систему забою птиці з допомогою газу, призначену для невеликих виробників.
22.03.2019 Подробнее...
Росія нарощує експорт курятини до Китаю Росія нарощує експорт курятини до Китаю Днями Китай відкрив доступ до свого ринку ще 7 російським виробникам птиці. Тепер експортувати продукти птахівництва до КНР може 30 підприємств з Росії.
22.03.2019 Подробнее...
Source URL: http://poultryukraine.com/ru/poultry/news/
© 2012  - 2019 Союз птицеводов Украины