[$logo_alt]
Союз птицеводов Украины
www.poultryukraine.com

Новости
Бразилия установит рекорд по производству и экспорту курятины в 2020 году  Бразилия установит рекорд по производству и экспорту курятины в 2020 году Такой прогноз дало Министерства сельского хозяйства США (USDA), пишет AgroPortal.ua.
30.03.2020 Подробнее...
Світовий ринок птиці та коронавірус: прогноз на ІІ квартал 2020 року Світовий ринок птиці та коронавірус: прогноз на ІІ квартал 2020 року Пандемія коронавірусу COVID-19 додасть значної невизначеності світовим ринкам птахівництва, стверджують аналітики Rabobank. Поточні проблеми з поширенням африканської чуми свиней також спричинять додаткові труднощі для виробників м’яса.
27.03.2020 Подробнее...
США: Impossible Foods готова создавать мясо несуществующих животных США: Impossible Foods готова создавать мясо несуществующих животных По словам генерального директора компании Патрика Брауна, существующие технологии уже позволяют создать растительный аналог мяса, который не будет похож ни на один из известных нам видов мясной продукции.
27.03.2020 Подробнее...
Продажі м’ясних консервів у ЄС зросли в кілька разів Продажі м’ясних консервів у ЄС зросли в кілька разів Вплив спалаху коронавірусу відчутий на ринках по всьому світу. Зокрема, в країнах Євросоюзу зріс попит як на свіже м’ясо, так і на консервоване.
25.03.2020 Подробнее...
Подвоїти обсяги виробництва курятини планують в Казахстані Подвоїти обсяги виробництва курятини планують в Казахстані Казахстан імпортує майже 50% внутрішнього споживання м’яса птиці й перебої в постачанні, пов’язані з кризою через поширення коронавірусу, можуть серйозно вплинути на ринки регіону.
25.03.2020 Подробнее...
Source URL: http://poultryukraine.com/ru/poultry/news/
© 2012  - 2020 Союз птицеводов Украины