[$logo_alt]
Союз птицеводов Украины
www.poultryukraine.com

Новости
Через коронавірус птахівництво в Китаї під загрозою Через коронавірус птахівництво в Китаї під загрозою Після спалаху коронавірусу у китайській провінції Хубей та подальшої ізоляції, почалися збої з постачанням кормів для птахофабрик. Це, та загроза поширення пташиного грипу є значними ризиками для галузі птахівництва Китаю.
06.02.2020 Подробнее...
Эмбарго ЕС ударило по отечественным производителям индюшатины  "Эмбарго" ЕС ударило по отечественным производителям индюшатины Запрет ЕС на ввоз украинского мяса птицы блокирует намерения отечественного производителя индюшатины нарастить объемы поставок продукта за границу.
05.02.2020 Подробнее...
На 15% зросли продажі найбільшого світового експортера птиці На 15% зросли продажі найбільшого світового експортера птиці Бразилія є найбільшим експортером м’яса птиці в світі. Також вона є одним зі світових лідерів із закордонних продажів свинини. Протягом першого місяця 2020 року країна наростила обсяги експорту обох видів м’яса.
05.02.2020 Подробнее...
В Госпродпотребслужбе рассказали, о чем договариваются с ЕС в вопросе экпорта курятины В Госпродпотребслужбе рассказали, о чем договариваются с ЕС в вопросе экпорта курятины Украина и ЕС активно ведут переговоры по восстановлению экспорта украинской курятины в европейские страны. Об этом УНН рассказали в Госпродпотребслужбе.
04.02.2020 Подробнее...
ЄС експортуватиме оброблену птицю до Південної Америки ЄС експортуватиме оброблену птицю до Південної Америки У найближчі місяці Болгарія може отримати доступ до аргентинського ринку термічно обробленої птиці. Процедура сертифікації була розпочата в 2019 році, і тепер чиновники з Буенос-Айреса готові видати відповідний ветеринарний сертифікат.
04.02.2020 Подробнее...
Source URL: http://poultryukraine.com/ru/poultry/news/
© 2012  - 2020 Союз птицеводов Украины