[$logo_alt]
Союз птицеводов Украины
www.poultryukraine.com

Новости
25.06.2020

Обсяги виробництва кормів для птиці у Польщі зменшуються через COVID-19

Обсяги виробництва кормів для птиці у Польщі зменшуються через COVID-19

 У 2020 році виробництво комбікормів у Польщі, ймовірно, скоротиться через проблеми, яких зазнало птахівництво країни, говорить Анна Цимерман, генеральний секретар Польської зерно-кормової палати.

“Наші експерти прогнозують, що виробництво кормів для птиці у Польщі у 2020 році може зменшитися на 6,6%, порівняно з 2019 роком. Виробництво кормів для інших видів сільськогосподарських тварин повинно залишитися на тому ж рівні, що і в 2019 році. Зменшення обсягів виробництва комбікормів очікується в кінці другого та на початку третього кварталу 2020 року”, – прогнозує пані Цимерман.
 
Така тенденція на ринку спостерігатиметься через зменшення обсягів виробництва птиці в Польщі. Експортні обмеження, спричинені пандемією, можуть призвести до того, що на внутрішній ринок (замість експорту) щомісяця будуть надходити додаткові 40 мільйонів бройлерів, що спричинить кризу надмірного постачання. Пандемія коронавірусу також зробила неможливим продаж яєць, пташенят або вирощених птахів за межі Польщі, що може призвести до хвилі банкрутств у галузі.
 
“Зараз важко дати достовірний прогноз і точно оцінити вплив, який COVID-19 спричинить на польський ринок птиці. Обмеженість діяльності сектору HoReCa, а також харчування в школах чи дитсадках не тільки в Польщі, але й у всьому ЄС, негативно вплинула на європейський сектор птахівництва”, – говорить Анна Цимерман.
 
Source URL: http://poultryukraine.com/ru/grain-and-feed/news/2020/06/news_7685.html
© 2012  - 2020 Союз птицеводов Украины