[$logo_alt]
Союз птицеводов Украины
www.poultryukraine.com

Новости
13.05.2019

Дві компанії розпочали виробництво органічної курятини на Дніпропетровщині

Дві компанії розпочали виробництво органічної курятини на Дніпропетровщині

 Олександр Дуда, голова Асоціації виробників амаранту та амарантової продукції, в інтерв’ю для видання Seeds повідомив, що в Україні почнуть застосовувати унікальну технологію вирощування курей. Два підприємства з Дніпропетровської області, органічна ферма “УкрБіоЛенд” та ще одне підприємство в Апостолівському районі, будуть застосовувати вільний випас курей в посівах амаранту.

За словами пана Дуди, такий спосіб господарювання матиме синергетичний ефект, тобто принесе користь, як компанії, що вирощує амарант, так і птахівникам.
 
“Коли амарант підросте, курей випускають в посіви амаранту,територію огороджують електро-пастухом. Вони скубуть бур’яни, комашок, нижні листочки амаранту. Підростуть – стрибатимуть трохи вище. Водночас кури підживлюють ґрунт своїм послідом. Амарант, в свою чергу, захищає їх від летючих хижаків. Для органічних господарств, що не мають власного тваринництва та роблять ставку виключно на органічні добрива рослинного походження, це великий плюс – отримати ще й курячий послід для того, щоб підтримувати родючість ґрунту в належному стані і забезпечити врожайність подальших культур. Вони отримують до того ж практично повноцінний врожай товарного амаранту, тому що волоті знаходиться високо над землею – потім зайде комбайн і весь амарант скосить”, – розповідає голова Асоціації виробників амаранту та амарантової продукції.
 
Source URL: http://poultryukraine.com/ru/eggs/news/2019/05/news_7186.html
© 2012  - 2019 Союз птицеводов Украины