[$logo_alt]
Союз птицеводов Украины
www.poultryukraine.com

Новости ассоциации
15.07.2021

ООН попереджає про загрозу пташиного грипу для Африки

ООН попереджає про загрозу пташиного грипу для Африки
Продовольча та сільськогосподарська асоціація ООН (ФАО) рекомендує африканським країнам перейти в стан підвищеної готовності щодо пташиного грипу після того, як десятки спалахів вірусу було зафіксовано у диких птахів по всій Європі.
 
Хвороба швидко поширилася серед популяції диких птахів Західної Європи. У Великобританії, Франції, Німеччині та Нідерландах зареєстровано 70 випадків вірусу. Комерційні ферми також постраждали від спалахів пташиного грипу.
 
Оскільки дикі птахи виступають резервуарами для вірусу і незабаром почнуть мігрувати через Африку, ризик зараження зростає.
“ФАО рекомендує країнам Африки бути напоготові щодо поширення високопатогенного пташиного грипу H5 (HPAI). Країни та ферми повинні запровадити вдосконалені заходи щодо запобігання, виявлення, ранньої діагностики та реагування на спалахи захворювання. Крім того, ймовірно, що вірус вже потрапив у частини Західної та Північної Африки, але до цього часу не виявлений”, – йдеться у повідомленні організації.
 
ФАО рекомендує африканським країнам активізувати зусилля з нагляду за хворобами дикої птиці та обмежити контакт між дикими зграями та свійською птицею. Організація закликає приділяти додаткову увагу спільним джерелам питної води. Попередні спалахи пташиного грипу в 2017 році загрожували продовольчій безпеці мільйонів людей в Африці.
 

Meat-Inform 

Source URL: http://poultryukraine.com/ru/about-association/association-news/2021/07/association-news_8199.html
© 2012  - 2021 Союз птицеводов Украины