Союз птицеводов Украины
Про Ассоциацию
Мясо птицы
Яйцо куриное
Яичные продукты
Зерно и корма
Законодательство АПК
Конференции
Новости ассоциации
15.07.2021

ООН попереджає про загрозу пташиного грипу для Африки

ООН попереджає про загрозу пташиного грипу для Африки
Продовольча та сільськогосподарська асоціація ООН (ФАО) рекомендує африканським країнам перейти в стан підвищеної готовності щодо пташиного грипу після того, як десятки спалахів вірусу було зафіксовано у диких птахів по всій Європі.
 
Хвороба швидко поширилася серед популяції диких птахів Західної Європи. У Великобританії, Франції, Німеччині та Нідерландах зареєстровано 70 випадків вірусу. Комерційні ферми також постраждали від спалахів пташиного грипу.
 
Оскільки дикі птахи виступають резервуарами для вірусу і незабаром почнуть мігрувати через Африку, ризик зараження зростає.
“ФАО рекомендує країнам Африки бути напоготові щодо поширення високопатогенного пташиного грипу H5 (HPAI). Країни та ферми повинні запровадити вдосконалені заходи щодо запобігання, виявлення, ранньої діагностики та реагування на спалахи захворювання. Крім того, ймовірно, що вірус вже потрапив у частини Західної та Північної Африки, але до цього часу не виявлений”, – йдеться у повідомленні організації.
 
ФАО рекомендує африканським країнам активізувати зусилля з нагляду за хворобами дикої птиці та обмежити контакт між дикими зграями та свійською птицею. Організація закликає приділяти додаткову увагу спільним джерелам питної води. Попередні спалахи пташиного грипу в 2017 році загрожували продовольчій безпеці мільйонів людей в Африці.
 

Meat-Inform 

Архив
посмотреть

Ассоциация «Союз птицеводов Украины» является добровольным объединением отечественных предприятий-производителей птицеводческой отрасли и имеет статус неприбыльной организации.

Деятельность Ассоциации направлена на сотрудничество с органами государственной власти на общегосударственном уровне. В частности, специалисты ассоциации принимают активное участие в разработке и продвижении государственных программ развития отрасли, разработке государственных стандартов, технических регламентов в области животноводства и птицеводства, анализе и подготовке законодательных проектов и подзаконных актов.

  • Агропромышленная группа «Пан Курчак»
  • Группа компаний «Ovostar Union»
  • Группа компаний «Интер-Агросистемы»
  • Группа компаний «Ландгут»
  • Группа компаний «Мироновский хлебопродукт»
  • Корпорация «Агро-Овен»
  • Корпорация «Бахмутский аграрный союз»
  • ООО «Агропромышленная корпорация «Днипровская»

ул. Е. Сверстюка, 19, оф. 807,
г. Киев
02660, Украина

тел.: +38 044 494 49 30
e-mail: info@poultryukraine.com

Без Антибіотиків! Підтверджено
Интересные факты
В курином мясе содержится витамин ниацин – лекарство для нервных клеток