Союз птицеводов Украины
Про Ассоциацию
Мясо птицы
Яйцо куриное
Яичные продукты
Зерно и корма
Законодательство АПК
Конференции
Новости ассоциации
18.02.2021

Запрошення на вебінар з Vencomatic Group. Автоматизовані рішення з обробки столового яйця

Запрошення на вебінар з Vencomatic Group. Автоматизовані рішення з обробки столового яйця

 18 лютого 2021 в партнерстві з Асоціацією «Союз птахівників України» Vencomatic Group BV проводить вебінар «Автоматизовані рішення з обробки столового яйця». Компанія поділиться своїми знаннями про основні тенденції в утриманні птиці в ЄС, проблемами та перевагами виробників столового яйця в ЄС, а також розкаже як обробка столових яєць впливає на продуктивність птахоферм, роблячи процеси більш ефективними та точними.

З програмою вебінару ви можете ознайомитися нижче.
 
У разі вашої зацікавленості даним заходом просимо вас зареєструватися, заповнивши форму реєстрації. Надалі ви отримаєте запрошення в Microsoft Teams.
 
Будемо раді вітати вас на нашому вебінарі.
 
 Щиро ваша,
Vencomatic Group B.V.
 
Vencomatic Group BV є світовим лідером у виробництві спеціалізованого обладнання в галузі птахівництва (обробка яйця, рішення щодо клімат-контролю, рішення щодо стійкого та екологічного утримання курей- несучок, модульна система гнізд та напольне утримання, виробництво столового яйця, виробництво металевих частин для устаткування).
Vencomatic Group відома своїми інноваціями, ми постійно розробляємо рішення з метою вдосконалення та покращення галузі птахівництва. Ми розробляємо рішення, які дозволяють поліпшити результати для вас, як клієнта, з мінімальним можливим впливом на навколишнє середовище та збереженням високих стандартів утримання птиці. Нашим гаслом «Ми заздалегідь думаємо про майбутнє з птахівниками» ми підкреслюємо наш інноваційний характер та висловлюємо повагу та цінність наших клієнтів та партнерів. Ми справді віримо, що мислення по-іншому, розсування меж та справжнє прислуховування до наших клієнтів дозволить створювати рішення, котрі докорінно змінять ситуацію
Архив
посмотреть

Ассоциация «Союз птицеводов Украины» является добровольным объединением отечественных предприятий-производителей птицеводческой отрасли и имеет статус неприбыльной организации.

Деятельность Ассоциации направлена на сотрудничество с органами государственной власти на общегосударственном уровне. В частности, специалисты ассоциации принимают активное участие в разработке и продвижении государственных программ развития отрасли, разработке государственных стандартов, технических регламентов в области животноводства и птицеводства, анализе и подготовке законодательных проектов и подзаконных актов.

  • Агропромышленная группа «Пан Курчак»
  • Группа компаний «Ovostar Union»
  • Группа компаний «Интер-Агросистемы»
  • Группа компаний «Ландгут»
  • Группа компаний «Мироновский хлебопродукт»
  • Корпорация «Агро-Овен»
  • Корпорация «Бахмутский аграрный союз»
  • ООО «Агропромышленная корпорация «Днипровская»

ул. Е. Сверстюка, 19, оф. 807,
г. Киев
02660, Украина

тел.: +38 044 494 49 30
e-mail: info@poultryukraine.com

Без Антибіотиків! Підтверджено
Интересные факты
Чтобы снести одно яйцо, курице требуется 24-26 часов