Союз птицеводов Украины
Про Ассоциацию
Мясо птицы
Яйцо куриное
Яичные продукты
Зерно и корма
Законодательство АПК
Конференции
Новости ассоциации
08.01.2021

Вітаємо нового члена асоціайції - Vencomatic Group

Вітаємо нового члена асоціайції - Vencomatic Group

 Асоціація "Союз птахівників України" повідомляє про приєднання до її членів компанії Vencomatic Group, яка є одним із світових лідерів в забезпечені птахівничих підприємств високоякісними рішеннями під час утримання та вирощування птиці. Сподіваємось на взаємовигідне співробітництво задля успішного розвитку бізнесу компанії на ринку України та більш широкий доступ птахівників до сучасних технологічних рішень з утримання птиці.

 
В свою чергу в компанії зазначили:
"Vencomatic Group пишається тим, что стала членами Асоціації. Ми сподіваємося на плідне співробітництво з Асоціацією, так як вважаємо ринок України перспективним та динамічним. Україна є важливим та стратегічним партнером для нас, і ми щиро віримо, що зможемо задовольнити внутрішні потреби ринку, як виробники та постачальники високоякісної продукції птахівництва. Ми намагаємося йти на кілька кроків вперед разом з птахівниками, враховуючи світові та локальні тенденції розвитку. Сподіваємося, що разом ми досягнемо успіхів та високих результатів продуктивності".
 
Датальніше у профайлі компанії нижче або на сайті:  https://vencomaticgroup.com
 
 
Профіль компанії 
 
Vencomatic Group - провідна компанія у галузі птахівництва. Ми прагнемо зробити птахівництво стійким. Ми намагаємося збалансувати роботу успішного бізнесу з мінімально можливим впливом на навколишнє середовище, при цьому досягаючи найвищого рівня добробуту тварин. Ми пишаємося тим, що створюємо найкращі товари разом із нашими клієнтами. Ми заздалегідь думаємо про майбутнє з птахівниками.
 
Vencomatic Group - це сімейна компанія, яка розпочала свою діяльність з розробки рішень в галузі виробництва інкубаційних яєць в 1983 році. Інкубаційні яйця - дуже цінні яйця, і тому потребують поводження з максимальною обережністю з моменту відкладання яйця і до досягнення кінцевої точки призначення. Переходами в цьому процесі необхідно керувати бездоганно. Маючи досвід та знання обережного поводження з яйцями, Vencomatic розробила традиційні гнізда для несучок для виробництва яєць на фермах в 1984 році. 
 
Світ утримання курей-несучок швидко змінюється. Після Європи інші країни замислюються про перехід або вже переходять до доброзичливих систем захисту тварин.  Vencomatic Group зіткнулася з цим переходом у Європі і зараз підтримує перехід в інших частинах світу. Найбільшою відмінністю між системою утриманням у клітках та системою вигулу є саме управління. У клітках фермер контролює птахів. У системах вільного вигулу поведінка птахів визначає управління. Потрібно розглядати потреби стада і відповідно керувати ними. Усі наші системи базуються на глибинному розумінні поведінки птахів відповідно до їх потреб. Завдяки команді спеціалістів з птахівництва, які мають великий досвід роботи в системах вольєрів, ми підтримуємо птахівників в усьому світі в галузі управління птахами з метою отримання найкращих можливих результатів. 
 
Поряд з системами розміщення, утримання та вирощування птиці компаніями Vencomatic та Van Gent  Vencomatic Group також пропонує системи клімату компанією Agro Supply та обладнання для обробки яєць від Prinzen. З більш ніж 35-ти річним досвідом роботи з яйцем, Prinzen є провідним брендом у світі виробництва обладнання для обробки яйця. Від простих систем пакування яєць на фермі до складних систем обробки яйця та інкубаційних лотків для різного типу птахоферм. Бренд відомий своєю акуратною обробкою яйця та точним розміщенням яйця загостреним кінцем донизу. З різними торговими марками Vencomatic Group має значний досвід з надання комплексних рішень для сучасних птахоферм у всьому світі. 
 
Маючи понад 450 відданих працівників Vencomatic Group обслуговує тисячі клієнтів. Разом з місцевими філіями та дилерами ми можемо оптимально задовольнити вимоги наших клієнтів у всіх куточках світу. Наші місцеві партнери задовольняють конкретні місцеві потреби ринку та надають першокласні поради, монтаж та обслуговування. 
 
Головний офіс Vencomatic Group знаходиться в кампусі Venco, Еерсел, Нідерланди. Ця будівля у формі яйця підкреслює інноваційний характер нашої компанії, оскільки вона є найбільш стійкою та енергозберігаючою промисловою будівлею у Європі. Vencomatic Group також має філії в Бразилії, Китаї, Франції, Малайзії, Іспанії та  США. 
 
 
 
 
 

 

Архив
посмотреть

Ассоциация «Союз птицеводов Украины» является добровольным объединением отечественных предприятий-производителей птицеводческой отрасли и имеет статус неприбыльной организации.

Деятельность Ассоциации направлена на сотрудничество с органами государственной власти на общегосударственном уровне. В частности, специалисты ассоциации принимают активное участие в разработке и продвижении государственных программ развития отрасли, разработке государственных стандартов, технических регламентов в области животноводства и птицеводства, анализе и подготовке законодательных проектов и подзаконных актов.

  • Агропромышленная группа «Пан Курчак»
  • Группа компаний «Ovostar Union»
  • Группа компаний «Интер-Агросистемы»
  • Группа компаний «Ландгут»
  • Группа компаний «Мироновский хлебопродукт»
  • Корпорация «Агро-Овен»
  • Корпорация «Бахмутский аграрный союз»
  • ООО «Агропромышленная корпорация «Днипровская»

ул. Е. Сверстюка, 19, оф. 807,
г. Киев
02660, Украина

тел.: +38 044 494 49 30
e-mail: info@poultryukraine.com

Без Антибіотиків! Підтверджено
Интересные факты
Нелюбовь (боязнь) к яйцам называется овофобией