Союз птицеводов Украины
Про Ассоциацию
Мясо птицы
Яйцо куриное
Яичные продукты
Зерно и корма
Законодательство АПК
Конференции
Новости ассоциации
17.08.2020

Майбутнє євопейського ринку птиці обговорять на онлайн-конференції

Майбутнє євопейського ринку птиці обговорять на онлайн-конференції

 Восени академіки та лідери галузі птахівництва ЄС мають зібратися, щоб обговорити роль м’яса птиці як частини стратегії Європейського Союзу “З ферми до вилки” (F2F).

 
На онлайн-заході, який відбудеться 13 жовтня, буде розглянуто стійкість м’яса птиці порівняно з іншим м’ясом та альтернативними м’ясними білками, а також питання добробуту тварин у секторі та те, як наука та інновації можуть забезпечити безпечність, доступність та поживність м’яса птиці.
 
Комісар з питань сільського господарства ЄС Януш Воджіховський сказав, що ЄС повинен працювати над підтримкою альтернативних методів тваринництва та намагатися підтримати фермерів, які добровільно запровадили високі стандарти добробуту тварин.
 
Онлайн-захід, що відбудеться в жовтні є однією з перших подій, яку проводять у рамках нової комунікаційної кампанії щодо м’яса птиці в ЄС, розпочатої минулого місяця. Під девізом: «Це європейська птиця! Висока якість птиці з європейською гарантією “, вона спрямована на зміцнення впевненості споживачів у якості птиці ЄС.
 
Кампанія, яку об’єднали 5 національних організацій з птахівництва з Франції, Німеччини, Італії, Польщі та Нідерландів та їх європейська асоціація AVEC, зосереджується на важливості дотримання стандартів ЄС для забезпечення високого рівня добробуту, стійкості тварин та безпека харчових продуктів.
 
Наразі громадяни країн ЄС споживають в середньому 25,3 кг м’яса птиці на рік.
 
Архив
посмотреть

Ассоциация «Союз птицеводов Украины» является добровольным объединением отечественных предприятий-производителей птицеводческой отрасли и имеет статус неприбыльной организации.

Деятельность Ассоциации направлена на сотрудничество с органами государственной власти на общегосударственном уровне. В частности, специалисты ассоциации принимают активное участие в разработке и продвижении государственных программ развития отрасли, разработке государственных стандартов, технических регламентов в области животноводства и птицеводства, анализе и подготовке законодательных проектов и подзаконных актов.

  • Агропромышленная группа «Пан Курчак»
  • Группа компаний «Ovostar Union»
  • Группа компаний «Интер-Агросистемы»
  • Группа компаний «Ландгут»
  • Группа компаний «Мироновский хлебопродукт»
  • Корпорация «Агро-Овен»
  • Корпорация «Бахмутский аграрный союз»
  • ООО «Агропромышленная корпорация «Днипровская»

ул. Е. Сверстюка, 19, оф. 807,
г. Киев
02660, Украина

тел.: +38 044 494 49 30
e-mail: info@poultryukraine.com

Без Антибіотиків! Підтверджено
Интересные факты
Куры запечатлены на монетах 16 стран и являются абсолютными лидерами среди нумизматических видов птиц