Союз птицеводов Украины
Про Ассоциацию
Мясо птицы
Яйцо куриное
Яичные продукты
Зерно и корма
Законодательство АПК
Конференции
Новости ассоциации
07.07.2020

Ірландським виробникам птиці компенсують втрати від спалахів пташиного грипу

Ірландським виробникам птиці компенсують втрати від спалахів пташиного грипу

 14 птахофабрик в ірландському районі Монаган, який є центром виробництва птиці в країні, отримають компенсації від уряду. За останні 4 місяці внаслідок спалахів низькопатогенного пташиного грипу ці підприємства втратили все поголів’я птиці.

.
Асоціація фермерів Ірландії підтримує рішення. Голова організації Енді Бойлан заявив, що кошти з держбюджету частково компенсують втрати виробників.
 
Компенсацію зможуть отримати лише господарства, які зазнали втрат до 1 липня. Загалом на програму держпідтримки виділили 280 тис. євро.
 
“Хоча це не покриє збитки, яких зазнали виробники, така підтримка важлива. Всі зацікавлені сторони повинні продовжувати постійний діалог, намагаючись боротися з такими захворюваннями в секторі”, – говорить пан Бойлан.
 
Варто зазначити, що штам пташиного грипу, спалахи якого зареєстрували в Ірландії був низькопатогенним. Це означає, що фермер не зобов’язаний знищувати всіх птахів і не може претендувати на компенсацію уряду чи ЄС.
 
Архив
посмотреть

Ассоциация «Союз птицеводов Украины» является добровольным объединением отечественных предприятий-производителей птицеводческой отрасли и имеет статус неприбыльной организации.

Деятельность Ассоциации направлена на сотрудничество с органами государственной власти на общегосударственном уровне. В частности, специалисты ассоциации принимают активное участие в разработке и продвижении государственных программ развития отрасли, разработке государственных стандартов, технических регламентов в области животноводства и птицеводства, анализе и подготовке законодательных проектов и подзаконных актов.

  • Агропромышленная группа «Пан Курчак»
  • Группа компаний «Ovostar Union»
  • Группа компаний «Интер-Агросистемы»
  • Группа компаний «Ландгут»
  • Группа компаний «Мироновский хлебопродукт»
  • Корпорация «Агро-Овен»
  • Корпорация «Бахмутский аграрный союз»
  • ООО «Агропромышленная корпорация «Днипровская»

ул. Е. Сверстюка, 19, оф. 807,
г. Киев
02660, Украина

тел.: +38 044 494 49 30
e-mail: info@poultryukraine.com

Без Антибіотиків! Підтверджено
Интересные факты
В 1990 г. Дейл Лайонс за 4 ч 18 мин пробежал 48,1 км, удерживая в десертной ложке свежее яйцо.