[$logo_alt]
Союз птицеводов Украины
www.poultryukraine.com

Новости ассоциации
21.05.2020

Угорщина пропонує заборонити ввезення української курятини в ЄС

Угорщина пропонує заборонити ввезення української курятини в ЄС

 Представники влади Угорщини запропонували обмежити імпорт м’яса птиці в країни Євросоюзу з-за меж блоку. У першому кварталі 2020 року Україна зайняла четверте місце за обсягом експорту курятини до ЄС. Закриття такого великого ринку суттєво вплине на галузь птахівництва країни. У Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України прокоментували позицію Угорщини з цього питання, повідомляє УНН.

Урядовці зазначили, що Україна також є важливим ринком для європейських виробників м’яса птиці. У разі заборони постачання курятини до ЄС, Україна вдасться до дзеркальних заходів щодо європейських експортерів.
 
“Обсяги поставок м’яса птиці з ЄС перевищують експорт аналогічних товарів з України до Євросоюзу. А у разі обмеження Європейським Союзом імпорту української птиці, українська сторона виходитиме з необхідності захисту національних інтересів та вжиття відповідних кроків, спрямованих на обмеження імпорту м’яса свійської птиці, походженням з держав-членів ЄС”, – зазначили у Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства.
 
Source URL: http://poultryukraine.com/ru/about-association/association-news/2020/05/association-news_7636.html
© 2012  - 2020 Союз птицеводов Украины