Союз птицеводов Украины
Про Ассоциацию
Мясо птицы
Яйцо куриное
Яичные продукты
Зерно и корма
Законодательство АПК
Конференции
Новости ассоциации
18.05.2020

3,5 млн. птахів знищили в Угорщині через пташиний грип

3,5 млн. птахів знищили в Угорщині через пташиний грип

 Вірус пташиного грипу штаму H5N8, який на початку 2020 року вразив Польщу, Україну, Угорщину, Румунію та Німеччину, достатньо важко вдається контролювати на угорських птахофабриках. За останні три з половиною місяці в Угорщині через пташиний грип загинуло понад 3,5 мільйона птахів, з яких 870 тис. знищили в ході превентивних заходів для припинення поширення хвороби.

 
За останні кілька тижнів у господарствах, розташованих у графствах Бач-Кішкун та Цонград, було зареєстровано понад 10 нових спалахів небезпечного захворювання. Така ситуація створює паніку серед виробників птиці в Угорщині.
 
Головний ветеринарний лікар у східноєвропейській країні Лайош Богнар зазначив, що “через бурхливу вітряну погоду в кінці квітня та на початку травня в регіоні поширилося багато диких птахів”, що збільшує ризик виникнення нових спалахів пташиного грипу.
 
Перший спалах захворювання в Угорщині зареєстрували наприкінці січня у східній частині країни, біля румунського кордону на фермі, де вирощували качок. З того часу хвороба поширилася на південь Угорщини.
 
Архив
посмотреть

Ассоциация «Союз птицеводов Украины» является добровольным объединением отечественных предприятий-производителей птицеводческой отрасли и имеет статус неприбыльной организации.

Деятельность Ассоциации направлена на сотрудничество с органами государственной власти на общегосударственном уровне. В частности, специалисты ассоциации принимают активное участие в разработке и продвижении государственных программ развития отрасли, разработке государственных стандартов, технических регламентов в области животноводства и птицеводства, анализе и подготовке законодательных проектов и подзаконных актов.

  • Агропромышленная группа «Пан Курчак»
  • Группа компаний «Ovostar Union»
  • Группа компаний «Интер-Агросистемы»
  • Группа компаний «Ландгут»
  • Группа компаний «Мироновский хлебопродукт»
  • Корпорация «Агро-Овен»
  • Корпорация «Бахмутский аграрный союз»
  • ООО «Агропромышленная корпорация «Днипровская»

ул. Е. Сверстюка, 19, оф. 807,
г. Киев
02660, Украина

тел.: +38 044 494 49 30
e-mail: info@poultryukraine.com

Без Антибіотиків! Підтверджено
Интересные факты
Самой старшей курице, занесенной в Книгу рекордов Гиннеса, — 14 лет