Союз птицеводов Украины
Про Ассоциацию
Мясо птицы
Яйцо куриное
Яичные продукты
Зерно и корма
Законодательство АПК
Конференции
Новости ассоциации
30.03.2020

COVID-19 і економіка: як криза вплинула на птахівництво в Італії

COVID-19 і економіка: як криза вплинула на птахівництво в Італії

 Підвищений попит на куряче м’ясо та яйця в італійській роздрібній торгівлі утримує промисловість на плаву, але обмежувальні заходи сповільнюють час виробництва та транспортування м’яса.

 
На італійський сектор птахівництва вплинуло поширення коронавірусу і “уповільнення активності неминуче”, підтвердив пан Антоніо Форліні, президент UnaItalia, у коментарі для EuroMeat News.
“Мережа птахівництва Італії, як правило, добре підготовлена ​​щодо протоколів безпеки та управління кризовими ситуаціями, і компанії та їх постачальники можуть продовжувати свою діяльність відповідно до кризового законодавства, прийнятого італійським урядом як найважливіших товарів для харчування населення. Усі виробники птиці та яєць в Італії продовжують операції, такі як розведення, забій, виробництво та розповсюдження, з неминучим уповільненням, але все ще за дотриманням рекомендацій органів влади. Протоколи безпеки були прийняті достроково – ще до випуску офіційних вказівок – щоб мінімізувати ризик зараження між працівниками у всіх офісах та на підприємствах, застосовуючи розумну роботу, соціальне дистанціювання, уповільнення змін та профілактичне вимірювання температури “, – сказав пан Форліні.
 
Через доступність цін, птиця та яйця були головним вибором у сегменті тваринних білків для італійських споживачів, коли обмежувальні заходи, запроваджені через спалах коронавірусу, змусили їх накопичувати запаси їжі в будинках принаймні на тиждень або близько того.
 
“Виробники птиці та яєць зараз стикаються зі зростанням попиту з боку роздрібних торговців, таких як великі супермаркети, підштовхувані збільшенням внутрішнього споживання, поки сектор HoReCa закривається. Попит можливо забезпечити завдяки відданості та відповідальності керівництва та працівників усієї галузі. Ми дуже пишаємося всіма зусиллями, завдяки яким у цій драматичній ситуації ми все ще гарантуємо виробництво м’яса та яєць італійському населенню. Усі італійські виробники птиці та яєць також підтримують місцеві громади пожертвами для лікарень та невідкладних служб, забезпечують премії та медичне страхування для працівників”, – додав президент UnaItalia, Антоніо Форліні.
 
Архив
посмотреть

Ассоциация «Союз птицеводов Украины» является добровольным объединением отечественных предприятий-производителей птицеводческой отрасли и имеет статус неприбыльной организации.

Деятельность Ассоциации направлена на сотрудничество с органами государственной власти на общегосударственном уровне. В частности, специалисты ассоциации принимают активное участие в разработке и продвижении государственных программ развития отрасли, разработке государственных стандартов, технических регламентов в области животноводства и птицеводства, анализе и подготовке законодательных проектов и подзаконных актов.

  • Агропромышленная группа «Пан Курчак»
  • Группа компаний «Ovostar Union»
  • Группа компаний «Интер-Агросистемы»
  • Группа компаний «Ландгут»
  • Группа компаний «Мироновский хлебопродукт»
  • Корпорация «Агро-Овен»
  • Корпорация «Бахмутский аграрный союз»
  • ООО «Агропромышленная корпорация «Днипровская»

ул. Е. Сверстюка, 19, оф. 807,
г. Киев
02660, Украина

тел.: +38 044 494 49 30
e-mail: info@poultryukraine.com

Без Антибіотиків! Підтверджено
Интересные факты
Чтобы получить все питательные свойства одного среднего куриного яйца, понадобится пять перепелиных яиц