Союз птицеводов Украины
Про Ассоциацию
Мясо птицы
Яйцо куриное
Яичные продукты
Зерно и корма
Законодательство АПК
Конференции
Новости ассоциации
18.03.2020

Що спільного між АЧС та COVID-19?

Що спільного між АЧС та COVID-19?

 Африканська чума свиней та коронавірус COVID-19 є зовсім різними за структурою вірусами. До того ж АЧС небезпечна для свиней і не завдає шкоди здоров’ю людини. З іншого боку, поки не доведено жодного випадку зараження свійських тварин новим коронавірусом. Утім, спільне між цими вірусами те, як на них відреагували в світі, а також значні наслідки для галузі тваринництва. Також від обох захворювань ще не винайдено вакцини, зазначають в Асоціації “Свинарі України” (АСУ).

“Початок поширення коронавірусу, здається, йде аналогічним шляхом, що й АЧС. Тривалий час людям здається, що вірус панує на іншому боці планети та не представляє загрози. Потім, коли захворювання починає наближатися, люди починають нервувати. Проте, здається, вже запізно”, – повідомляють аналітики АСУ.
 
Що ж до вакцин, то в галузевій асоціації зазначили: “Причини, чому досі немає вакцини для двох вірусів дуже різняться. У випадку з африканською чумою свиней, про смертельний вірус було відомо впродовж майже століття, але, оскільки до певного часу його реєстрували лише в Африці на південь від Сахари, пошук вакцини довгий час не був дійсно першочерговим завданням. Причина, чому немає вакцини від коронавірусу зовсім інакша — вірусу не існувало раніше. Нині ж над нею також працюють лабораторії різних країн. Пошук цієї вакцини, однак, навряд чи займе сотню років”.
Архив
посмотреть

Ассоциация «Союз птицеводов Украины» является добровольным объединением отечественных предприятий-производителей птицеводческой отрасли и имеет статус неприбыльной организации.

Деятельность Ассоциации направлена на сотрудничество с органами государственной власти на общегосударственном уровне. В частности, специалисты ассоциации принимают активное участие в разработке и продвижении государственных программ развития отрасли, разработке государственных стандартов, технических регламентов в области животноводства и птицеводства, анализе и подготовке законодательных проектов и подзаконных актов.

  • Агропромышленная группа «Пан Курчак»
  • Группа компаний «Ovostar Union»
  • Группа компаний «Интер-Агросистемы»
  • Группа компаний «Ландгут»
  • Группа компаний «Мироновский хлебопродукт»
  • Корпорация «Агро-Овен»
  • Корпорация «Бахмутский аграрный союз»
  • ООО «Агропромышленная корпорация «Днипровская»

ул. Е. Сверстюка, 19, оф. 807,
г. Киев
02660, Украина

тел.: +38 044 494 49 30
e-mail: info@poultryukraine.com

Без Антибіотиків! Підтверджено
Интересные факты
Яйца повышают работоспособность мозга и хорошо укрепляют память