Союз птицеводов Украины
Про Ассоциацию
Мясо птицы
Яйцо куриное
Яичные продукты
Зерно и корма
Законодательство АПК
Конференции
Новости ассоциации
06.03.2020

Коронавірус: агропромислові виставки скасували у кількох країнах

Коронавірус: агропромислові виставки скасували у кількох країнах

 Від нового коронавірусу постраждали не лише експортери, але й організатори продовольчих та сільськогосподарських виставок і ярмарків. Так за останні було скасовано дві важливі події.

Японська асоціація менеджменту, організатор FOODEX JAPAN 2020, офіційно ухвалила рішення про скасування заходу, який планувалося провести в Макухарі Мессе з 10 по 13 березня. Це рішення було прийнято на підставі повідомлення японського уряду від 26 лютого. Уряд країни закликав організаторів заходів скасувати багатолюдні події, що проводяться в Японії, щоб запобігти подальшому поширенню коронавірусу (COVID-19).
 
У Греції організатори ярмарку Food Expo вирішили перенести на 16-18 травня, захід, який спочатку запланували на березень.
 
“Поширення випадків нового штаму коронавірусу Covid-19 у Греції разом із повідомленням Міністерства охорони здоров’я Греції щодо скасування всіх зустрічей та заходів на свіжому повітрі в країні створили виняткові та непередбачувані умови, які сприяли перенесенню виставка FOOD EXPO”, – оголосили організатори.
 
Ще два масштабних заходи – Alimentaria Barcelona (20–23 квітня) та Interpack (Дюссельдорф, 7–13 травня) ще не відмінили, але будь-які зміни в Іспанії та Німеччині можуть призвести до скасування або перенесення цих подій.
 
Архив
посмотреть

Ассоциация «Союз птицеводов Украины» является добровольным объединением отечественных предприятий-производителей птицеводческой отрасли и имеет статус неприбыльной организации.

Деятельность Ассоциации направлена на сотрудничество с органами государственной власти на общегосударственном уровне. В частности, специалисты ассоциации принимают активное участие в разработке и продвижении государственных программ развития отрасли, разработке государственных стандартов, технических регламентов в области животноводства и птицеводства, анализе и подготовке законодательных проектов и подзаконных актов.

  • Агропромышленная группа «Пан Курчак»
  • Группа компаний «Ovostar Union»
  • Группа компаний «Интер-Агросистемы»
  • Группа компаний «Ландгут»
  • Группа компаний «Мироновский хлебопродукт»
  • Корпорация «Агро-Овен»
  • Корпорация «Бахмутский аграрный союз»
  • ООО «Агропромышленная корпорация «Днипровская»

ул. Е. Сверстюка, 19, оф. 807,
г. Киев
02660, Украина

тел.: +38 044 494 49 30
e-mail: info@poultryukraine.com

Без Антибіотиків! Підтверджено
Интересные факты
Яйца, сваренные вкрутую, усваиваются хуже, чем сваренные всмятку