[$logo_alt]
Союз птицеводов Украины
www.poultryukraine.com

Новости ассоциации
15.11.2019

Відкрита заява Асоціації "Союз птахівників України" щодо ситуації, яка складається навколо одного з її членів - ТОВ «Аграрний Холдинг Авангард»

Відкрита заява  Асоціації  \Союз птахівників України\  щодо ситуації, яка складається навколо одного з її членів - ТОВ «Аграрний Холдинг Авангард»

 Асоціація "Союз птахівників України" повністю підтримує намагання керівництва держави та правоохоронних органів щодо посилення боротьби з корупцією та економічними злочинами.

Разом з тим, асоціація занепокоєна подіями, що відбуваються навколо одного із провідних членів асоціації компанії ТОВ «Аграрний Холдинг Авангард» в зв’язку з розслідуванням кримінальної справи, що стосується провадження стосовно ліквідованого ПАТ «ВіЕйБі Банк».
 
ТОВ «Аграрний Холдинг Авангард» є найбільшим виробником яєць курячих в Україні та відіграє визначальну роль в продовольчій безпеці країни. Крім того, компанія є найбільшим експортером даної продукції з часткою біля 62%, що вже забезпечило надходження в країну більше 57 млн.доларів США. Птахівничі підприємства холдингу є основними бюджетоутворюючими платниками податків в своїх регіонах, надаючи більше 5 тис. робочих місць в сільській місцевості.
 
Сьогодні підприємства холдингу можуть опинитися заручниками ситуації, що може призвести до дестабілізації їх роботи або й повної зупинки. Крім прямих економічних збитків, це несе пряму загрозу продовольчій безпеці, хаосу на конкретному продовольчому ринку та може мати непоправимі екологічні наслідки для довкілля.
 
Вважаємо, що юридичні процеси, що відбуваються у справі «ВіЕйБі банку», не повинні ставити під загрозу український економічний потенціал, пов’язаний з такими великими виробниками, як компанія «Агрохолдинг Авангард».
 
Враховуючи заяви власника групи компаній щодо готовності до діалогу з владою та запропоновані пропозиції по сплаті заборгованості до бюджету країни, вважаємо, що саме конструктивний підхід у вирішенні цього питання повинен стати основним. Це сприятиме подальшому стабільному функціонуванню виробничих потужностей компанії, збереженню робочих місць, надходженню податків та до бюджету, генерації експортної виручки та підтримки належного інвестиційного клімату в країні.
 
Як профільна асоціація, ми завжди підтримуємо стабільний розвиток галузі та підприємства, які працюють на економіку країни та формують її експортний потенціал. Сподіваємось на справедливе та неупереджене розслідування можливих правопорушень у цій справі та наголошуємо на тому, що у вирішенні даної ситуації повинен бути державницький підхід, який забезпечить з одного боку стабільну роботу підприємств холдингу, а з іншого - повернення боргових зобов’язань перед державою!
 
Асоціація "Союз птахівників України"
Source URL: http://poultryukraine.com/ru/about-association/association-news/2019/11/association-news_7423.html
© 2012  - 2020 Союз птицеводов Украины