[$logo_alt]
Союз птицеводов Украины
www.poultryukraine.com

Новости ассоциации
09.08.2019

Вітаємо нового члена Асоціації - ТОВ «БІГДАК»

Вітаємо нового члена Асоціації - ТОВ «БІГДАК»

Раді привітати  ТОВ "БІГДАК"  у складі членів Асоціації «Союз птахівників України»!

Бажаємо успіхів та запрошуємо до активної участі у роботі Асоціації, з метою сталого розвитку птахівництва в Україні.   
 
 
 
 
Інформація про основні напрями діяльності підприємства:
 
Основним напрямом діяльності підприємства є оптова торгівля м’ясом та м’ясними продуктами по Україні та за межами території України; розведення свійської птиці.
 
Предметом діяльності Товариства є розведення птиці та її реалізація, виробництво і переробка м’яса та м’ясної продукції, сприяння в розвитку сільськогосподарської продукції та наповнення споживчого ринку продовольчими товарами.
 
Основним завданням – розширення ринків збуту продукції м’ясної промисловості України; розширення зовнішньоекономічних зв’язків українських і зарубіжних партнерів.
 
БІГДАК – це об’єднання декількох підприємств з розведення птиці, виробництва та переробки м’яса і м’ясних продуктів.  До складу входять такі підприємства: ТОВ «Слов’янський комбінат м’ясопродуктів»,  ПрАТ «Краматорський м’ясопереробний завод», ТОВ «Всеукраїнська аграрно-інвестиційна компанія».
 
Виробництво качиного м’яса розпочалось з березня поточного року.
 
Основним видом продукції, що вирощена на підприємствах об’єднання БІГДАК є: тушки качки цілі охолоджені/ заморожені в вакуумній і групованій упаковці, оброблені качки по частинам та субпродукти упаковані, в лотках/блоках.
 
Продукція постійно поставляється до Києва, Дніпра, Чернігова та Львова. Наше підприємство співпрацює з групою «Фоззі», з мережею «Metro Cash& Carry», обговорюються умови співробітництва з мережами магазинів: «Novus», «Еко-маркет», «АТБ-маркет».
 
З вересня поточного року планується розпочати відгодівлю індика.
 
БІГДАК створює умови для оновлення технологічної та технічної бази підприємств, що дозволяє покращувати та збільшувати обсяги виробництва, займати кращі позиції на внутрішньому ринку, закладаються умови для подальшого розвитку м’ясного напрямку.
 
Враховуючи розвиток м’ясо-молочної промисловості в Україні, компанія очікує на збільшення обсягів виробництва та продажу продукції по Україні та експорту до зарубіжних країн. 
Source URL: http://poultryukraine.com/ru/about-association/association-news/2019/08/association-news_7326.html
© 2012  - 2019 Союз птицеводов Украины