Союз птицеводов Украины
Про Ассоциацию
Мясо птицы
Яйцо куриное
Яичные продукты
Зерно и корма
Законодательство АПК
Конференции
Новости ассоциации
09.08.2019

Вітаємо нового члена Асоціації - ТОВ «БІГДАК»

Вітаємо нового члена Асоціації - ТОВ «БІГДАК»

Раді привітати  ТОВ "БІГДАК"  у складі членів Асоціації «Союз птахівників України»!

Бажаємо успіхів та запрошуємо до активної участі у роботі Асоціації, з метою сталого розвитку птахівництва в Україні.   
 
 
 
 
Інформація про основні напрями діяльності підприємства:
 
Основним напрямом діяльності підприємства є оптова торгівля м’ясом та м’ясними продуктами по Україні та за межами території України; розведення свійської птиці.
 
Предметом діяльності Товариства є розведення птиці та її реалізація, виробництво і переробка м’яса та м’ясної продукції, сприяння в розвитку сільськогосподарської продукції та наповнення споживчого ринку продовольчими товарами.
 
Основним завданням – розширення ринків збуту продукції м’ясної промисловості України; розширення зовнішньоекономічних зв’язків українських і зарубіжних партнерів.
 
БІГДАК – це об’єднання декількох підприємств з розведення птиці, виробництва та переробки м’яса і м’ясних продуктів.  До складу входять такі підприємства: ТОВ «Слов’янський комбінат м’ясопродуктів»,  ПрАТ «Краматорський м’ясопереробний завод», ТОВ «Всеукраїнська аграрно-інвестиційна компанія».
 
Виробництво качиного м’яса розпочалось з березня поточного року.
 
Основним видом продукції, що вирощена на підприємствах об’єднання БІГДАК є: тушки качки цілі охолоджені/ заморожені в вакуумній і групованій упаковці, оброблені качки по частинам та субпродукти упаковані, в лотках/блоках.
 
Продукція постійно поставляється до Києва, Дніпра, Чернігова та Львова. Наше підприємство співпрацює з групою «Фоззі», з мережею «Metro Cash& Carry», обговорюються умови співробітництва з мережами магазинів: «Novus», «Еко-маркет», «АТБ-маркет».
 
З вересня поточного року планується розпочати відгодівлю індика.
 
БІГДАК створює умови для оновлення технологічної та технічної бази підприємств, що дозволяє покращувати та збільшувати обсяги виробництва, займати кращі позиції на внутрішньому ринку, закладаються умови для подальшого розвитку м’ясного напрямку.
 
Враховуючи розвиток м’ясо-молочної промисловості в Україні, компанія очікує на збільшення обсягів виробництва та продажу продукції по Україні та експорту до зарубіжних країн. 
Архив
посмотреть

Ассоциация «Союз птицеводов Украины» является добровольным объединением отечественных предприятий-производителей птицеводческой отрасли и имеет статус неприбыльной организации.

Деятельность Ассоциации направлена на сотрудничество с органами государственной власти на общегосударственном уровне. В частности, специалисты ассоциации принимают активное участие в разработке и продвижении государственных программ развития отрасли, разработке государственных стандартов, технических регламентов в области животноводства и птицеводства, анализе и подготовке законодательных проектов и подзаконных актов.

  • Агропромышленная группа «Пан Курчак»
  • Группа компаний «Ovostar Union»
  • Группа компаний «Интер-Агросистемы»
  • Группа компаний «Ландгут»
  • Группа компаний «Мироновский хлебопродукт»
  • Корпорация «Агро-Овен»
  • Корпорация «Бахмутский аграрный союз»
  • ООО «Агропромышленная корпорация «Днипровская»

ул. Е. Сверстюка, 19, оф. 807,
г. Киев
02660, Украина

тел.: +38 044 494 49 30
e-mail: info@poultryukraine.com

Календарь событий
Ноябрь, 2019
ПнВтСрЧтПтСбВс
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
Интересные факты
Яйца часто служат в роли эмульгатора для объединения несмешиваемых компонентов, таких как масло и вода