Союз птицеводов Украины
Про Ассоциацию
Мясо птицы
Яйцо куриное
Яичные продукты
Зерно и корма
Законодательство АПК
Конференции
Новости ассоциации
19.06.2019

Птахофабрики мають покращити умови утримання курей

Птахофабрики мають покращити умови утримання курей

 Угода про асоціацію з ЄС, підписана Україною, передбачає адаптацію вітчизняного законодавства до норм Європейського Союзу. Однією з умов, зокрема, є зміна норм утримання тварин з метою забезпечення їх здоров’я та благополуччя. Так, новий наказ Мінагрополітики передбачає підвищення стандартів утримання курей.

 
Минулого року набув чинності Закон України “Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин”, який передбачає контроль умов утримання тварин, стану їх здоров’я, харчування та ін. Утім, для формування повноцінної законодавчої бази щодо благополуччя тварин потрібно ухвалити низку підзаконних актів та інших документів, які регулюватимуть це питання.
 
Мінагрополітики вже підготувало Наказ “Про затвердження вимог благополуччя при використанні тварин у сільському господарстві”, яким, за повідомленням Держпродспоживслужби, буде запроваджено “мінімальні стандарти благополуччя курей-несучок та курей, що утримуються для виробництва м’яса”.
 
“Передбачається, що в контексті запровадження мінімальних стандартів благополуччя в частині утримання курей в клітках для птахівників буде передбачений перехідний період – до 2026 року. В інтересах птахівників над цими питаннями починати працювати уже зараз, щоб грамотно вибудувати політику розвитку своїх компаній та увійти в 2026 рік без іміджевих втрат”, – зазначає голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа.
 
Архив
посмотреть

Ассоциация «Союз птицеводов Украины» является добровольным объединением отечественных предприятий-производителей птицеводческой отрасли и имеет статус неприбыльной организации.

Деятельность Ассоциации направлена на сотрудничество с органами государственной власти на общегосударственном уровне. В частности, специалисты ассоциации принимают активное участие в разработке и продвижении государственных программ развития отрасли, разработке государственных стандартов, технических регламентов в области животноводства и птицеводства, анализе и подготовке законодательных проектов и подзаконных актов.

  • Агропромышленная группа «Пан Курчак»
  • Группа компаний «Ovostar Union»
  • Группа компаний «Интер-Агросистемы»
  • Группа компаний «Ландгут»
  • Группа компаний «Мироновский хлебопродукт»
  • Корпорация «Агро-Овен»
  • Корпорация «Бахмутский аграрный союз»
  • ООО «Агропромышленная корпорация «Днипровская»

ул. Е. Сверстюка, 19, оф. 807,
г. Киев
02660, Украина

тел.: +38 044 494 49 30
e-mail: info@poultryukraine.com

Календарь событий
Октябрь, 2019
ПнВтСрЧтПтСбВс
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
Интересные факты
Петух — национальная птица Франции и Кении (неофициально)