Союз птицеводов Украины
Про Ассоциацию
Мясо птицы
Яйцо куриное
Яичные продукты
Зерно и корма
Законодательство АПК
Конференции
Новости ассоциации
10.06.2019

Найбільшу птахофабрику, що працює від енергії сонця, відкрили в США

Найбільшу птахофабрику, що працює від енергії сонця, відкрили в США

 В окрузі Каллман, штат Алабама (США), побудували птахофабрику, яка повністю самостійно забезпечує себе електроенергією з допомогою сонячних панелей. Ферма розрахована на 36 тис. курей і є найбільшою автономною птахофабрикою в світі. Над проектом працював Національний центр технологій птахівництва університету Оберн (NPTC) разом з компанією Tyson Foods.

 
Поряд з автономною птахофабрикою збудували таке ж приміщення для птиці, але на другій фермі немає сонячних панелей – вона традиційно підключена до центральної електромережі. За допомогою двох приміщень буде проведено дослідження, яке дасть зрозуміти, чи вигідно будувати автономні птахофабрики та наскільки екологічною є ця ідея.
 
Енергозабезпечення нового автономного приміщення здійснюється з допомогою трьох компонентів: сонячних панелей, комплекту акумуляторів і генератора. Протягом року дослідники регулярно перевірятимуть споживання енергії в двох приміщеннях. Дані та висновки, отримані в результаті цього проекту, будуть важливим наступним кроком у визначенні сталих методів та нових форм енергозабезпечення для птахівництва, зазначають розробники. На їх думку, постійне подорожчання електроенергії робить проект автономних птахофабрик досить перспективним.
 
Архив
посмотреть

Ассоциация «Союз птицеводов Украины» является добровольным объединением отечественных предприятий-производителей птицеводческой отрасли и имеет статус неприбыльной организации.

Деятельность Ассоциации направлена на сотрудничество с органами государственной власти на общегосударственном уровне. В частности, специалисты ассоциации принимают активное участие в разработке и продвижении государственных программ развития отрасли, разработке государственных стандартов, технических регламентов в области животноводства и птицеводства, анализе и подготовке законодательных проектов и подзаконных актов.

  • Агропромышленная группа «Пан Курчак»
  • Группа компаний «Ovostar Union»
  • Группа компаний «Интер-Агросистемы»
  • Группа компаний «Ландгут»
  • Группа компаний «Мироновский хлебопродукт»
  • Корпорация «Агро-Овен»
  • Корпорация «Бахмутский аграрный союз»
  • ООО «Агропромышленная корпорация «Днипровская»

ул. Е. Сверстюка, 19, оф. 807,
г. Киев
02660, Украина

тел.: +38 044 494 49 30
e-mail: info@poultryukraine.com

Без Антибіотиків! Підтверджено
Интересные факты
Яйца часто служат в роли эмульгатора для объединения несмешиваемых компонентов, таких как масло и вода