Союз птицеводов Украины
Про Ассоциацию
Мясо птицы
Яйцо куриное
Яичные продукты
Зерно и корма
Законодательство АПК
Конференции
Новости ассоциации
29.05.2019

Україна бере участь у з’їзді Всесвітньої організації охорони здоров’я тварин

Україна бере участь у з’їзді Всесвітньої організації охорони здоров’я тварин

 У Франції триває 87-ма Генеральна сесія Світової Асамблеї делегатів Всесвітньої організації охорони здоров’я тварин (МЕБ). Україну на заході в Парижі представляє делегація на чолі з першим заступником голови Держпродспоживслужби Андрієм Жуком.

 

Щорічна Генеральна сесія Світової Асамблеї делегатів МЕБ цього року розпочалася 25 травня і триватиме до 1 червня. Захід проходить в Парижі, оскільки у цьому місті розташована штаб-квартира Всесвітньої організації охорони здоров’я тварин.
 
“Генеральна сесія триває тиждень, впродовж якого проходить ряд робочих сесій та засідань, у рамках яких країни-члени проводять двосторонні зустрічі з метою врегулювання торговельних питань. Під час даного заходу буде підніматися та обговорюватися ряд важливих питань, зокрема – епізоотична ситуація в країнах-учасницях МЕБ, перегляд та реновація основних стандартів МЕБ для раціональної їх імплементації, міжнародна торгівля.
 
Українська делегація планує взяти участь у 13-му засіданні постійно діючої Робочої Групи експертів по африканській чумі свиней країн Балтії та Східної Європи та 7-му засіданні постійно діючої Робочої Групи експертів по заразному вузликовому дерматиту великої рогатої худоби”, – повідомили в Державній службі України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.
 
Архив
посмотреть

Ассоциация «Союз птицеводов Украины» является добровольным объединением отечественных предприятий-производителей птицеводческой отрасли и имеет статус неприбыльной организации.

Деятельность Ассоциации направлена на сотрудничество с органами государственной власти на общегосударственном уровне. В частности, специалисты ассоциации принимают активное участие в разработке и продвижении государственных программ развития отрасли, разработке государственных стандартов, технических регламентов в области животноводства и птицеводства, анализе и подготовке законодательных проектов и подзаконных актов.

  • Агропромышленная группа «Пан Курчак»
  • Группа компаний «Ovostar Union»
  • Группа компаний «Интер-Агросистемы»
  • Группа компаний «Ландгут»
  • Группа компаний «Мироновский хлебопродукт»
  • Корпорация «Агро-Овен»
  • Корпорация «Бахмутский аграрный союз»
  • ООО «Агропромышленная корпорация «Днипровская»

ул. Е. Сверстюка, 19, оф. 807,
г. Киев
02660, Украина

тел.: +38 044 494 49 30
e-mail: info@poultryukraine.com

Без Антибіотиків! Підтверджено
Интересные факты
Яичный белок называют «эталонным», все остальные белки оцениваются относительно яичного