Союз птицеводов Украины
Про Ассоциацию
Мясо птицы
Яйцо куриное
Яичные продукты
Зерно и корма
Законодательство АПК
Конференции
Новости ассоциации
19.02.2019

Як вигідно наростити виробничі потужності птахофабрики в Україні

 Третій рік поспіль працює програма Уряду, що передбачає компенсацію державою 25% вартості обладнання вітчизняного виробництва.

Кліткове обладнання для птахівництва від українського виробника ТОВ «ВО «ТЕХНА»» у списку сільськогосподарської техніки, витрати на яку підлягають відшкодовуванню.
Міністерство аграрної політики та продовольства України у поточному році встановило розмір компенсації вартості придбаної сільськогосподарської техніки та обладнання українського виробництва у розмірі 25%.

Ефективність і дієвість Програми держпідтримки аграріїв підтверджені попитом з боку вітчизняних сільгоспвиробників, у тому числі, представників птахівничого бізнесу. Так, наприклад, у 2018 році Програмою скористалося одне з фермерських господарств Сумщини. Керівництво птахофабрики вирішило розширити виробництво й обрало для цього українського виробника птахівничого обладнання, компанію ТЕХНА, яка відома на ринку України та поза її межами вже близько 20 років. У результаті плідної співпраці було зведено новий корпус та встановлено 5-ярусне обладнання для утримання курей-несучок на 52 тисячі голів із системою яйцезбору.
 
Після закриття акту про виконання робіт за контрактом, ФГ НАТОН передало необхідний пакет документів до Ощадного банку України і вже за два місяці потому отримало на свій рахунок компенсацію у розмірі 25% суми, зазначеної у контракті.
Посилення потужностей виробництва стало поштовхом для започаткування власної торгової марки яєць і надихнуло на подальші кроки. Випробувавши схему та впевнившись у дієвості державної підтримки, керівництво фермерського господарства вирішило продовжити його розвиток. У подальших планах компанії обладнати ще 3 корпуси для утримання несучок, а також налагодити виробництво м’яса птиці на підлоговому обладнанні та вирощувати ремонтний молодняк для поповнення власного поголів’я несучок.
 За Державною програмою підтримки аграріїв у компанії ТЕХНА можна придбати обладнання для утримання курей-несучок та батьківського стада, вирощування бройлерів та ремонтного молодняка і гарантовано повернути 25% витрачених коштів.
 
texha.com
+380 44 364 2364
 

 

Архив
посмотреть

Ассоциация «Союз птицеводов Украины» является добровольным объединением отечественных предприятий-производителей птицеводческой отрасли и имеет статус неприбыльной организации.

Деятельность Ассоциации направлена на сотрудничество с органами государственной власти на общегосударственном уровне. В частности, специалисты ассоциации принимают активное участие в разработке и продвижении государственных программ развития отрасли, разработке государственных стандартов, технических регламентов в области животноводства и птицеводства, анализе и подготовке законодательных проектов и подзаконных актов.

  • Агропромышленная группа «Пан Курчак»
  • Группа компаний «Ovostar Union»
  • Группа компаний «Интер-Агросистемы»
  • Группа компаний «Ландгут»
  • Группа компаний «Мироновский хлебопродукт»
  • Корпорация «Агро-Овен»
  • Корпорация «Бахмутский аграрный союз»
  • ООО «Агропромышленная корпорация «Днипровская»

ул. Е. Сверстюка, 19, оф. 807,
г. Киев
02660, Украина

тел.: +38 044 494 49 30
e-mail: info@poultryukraine.com

Без Антибіотиків! Підтверджено
Интересные факты
Яичный белок называют «эталонным», все остальные белки оцениваются относительно яичного