Союз птицеводов Украины
Про Ассоциацию
Мясо птицы
Яйцо куриное
Яичные продукты
Зерно и корма
Законодательство АПК
Конференции
Новости ассоциации
20.06.2018

Як визначити якість корисних продуктів

Як визначити якість корисних продуктів

 Не завжди за зовнішнім виглядом продукту можна визначити – наскільки він свіжий. Та існує декілька хитрих прийомів, які допоможуть зрозуміти – чи не додав виробник зайвих шкідливих інгредієнтів.

Ці прийоми допоможуть знизити ймовірність харчових отруєнь та насолоджуватися свіжими та корисними продуктами, передає Сosmo.
 
Якщо йдете по м'ясо, то стежте, щоб свіжа курка не була липкою, а м'ясо має бути пружним. Яловичина, свинина та інше м'ясо має червоний колір та м'який жир.

 

На розрізі воно має бути щільне та пружне. Якщо натиснути на свіже м'ясо пальцем, утворена ним ямка швидко зникає. Якщо ви взяли заморозжене м'ясо, після розморожування воно теж не повинно бути липким, а сік з нього має витікати прозорий.
М'ясо свіжої та замороженої риби не має легко відставати від кісток, зябра – яскраво-червоні. Якщо риба несвіжа, то у неї, зазвичай, каламутні запалі очі, луска у слизі, можуть бути руді плями на рибі та роздутий живіт.

 

Свіже вершкове масло не повинно кришитися, воно не має сильно жовтого чи білого кольору. Якщо залити справжнє масло окропом – воно буде плавитися, а не плавати шматочками.
Також на справжність можна легко перевірити сметану, до якої часто додають для густоти крохмаль. Капніть на ложку сметани йод – якщо вона посиніє, то у складі наявний крохмаль.
Розбавлене молоко також легко перевірити на справжність за допомогою спирту. Додайте до ложки молока спирту – якщо воно розпадається, то молоко не розбавлене водою. А розбавлене не буде розпадатись.
Яйця можна перевірити на свіжість за допомогою склянки води. Свіже яйце спливе у воді, а несвіже піде на дно. До слова, яйця у холодильнику можна зберігати не більше 6 тижнів.


https://24tv.ua/zdorove_harchuvannya_tag5278

Архив
посмотреть

Ассоциация «Союз птицеводов Украины» является добровольным объединением отечественных предприятий-производителей птицеводческой отрасли и имеет статус неприбыльной организации.

Деятельность Ассоциации направлена на сотрудничество с органами государственной власти на общегосударственном уровне. В частности, специалисты ассоциации принимают активное участие в разработке и продвижении государственных программ развития отрасли, разработке государственных стандартов, технических регламентов в области животноводства и птицеводства, анализе и подготовке законодательных проектов и подзаконных актов.

  • Агропромышленная группа «Пан Курчак»
  • Группа компаний «Ovostar Union»
  • Группа компаний «Интер-Агросистемы»
  • Группа компаний «Ландгут»
  • Группа компаний «Мироновский хлебопродукт»
  • Корпорация «Агро-Овен»
  • Корпорация «Бахмутский аграрный союз»
  • ООО «Агропромышленная корпорация «Днипровская»

ул. Е. Сверстюка, 19, оф. 807,
г. Киев
02660, Украина

тел.: +38 044 494 49 30
e-mail: info@poultryukraine.com

Календарь событий
Февраль, 2019
ПнВтСрЧтПтСбВс
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
1
2
3
Интересные факты
Цвет скорлупы куриных яиц не влияет на питательную ценность яйца, его вкус и качество