[$logo_alt]
Союз птицеводов Украины
www.poultryukraine.com

Новости ассоциации
12.06.2018

Єврокомісія проводить оцінку системи контролю за здоров’ям птиці в Україні

Єврокомісія проводить оцінку системи контролю за здоров’ям птиці в Україні

 11 червня розпочався аудит України інспекторами Європейської Комісії з метою оцінки системи контролю здоров’я тварин (DG SANTE), який здійснюється відповідно до прав та процедур ЄС для країн, з яких дозволений експорт до європейських держав.

Під час вступної зустрічі сторони обговорили механізм контролю здоров’я птиці в Україні, діяльність і сферу повноважень Держпродспоживслужби та її територіальних органів, основні засади ветеринарного законодавства в Україні та вітчизняні вимоги до системи контролю здоров’я птиці.
 
Перший заступник Голови Держпродспоживслужби Андрій Жук наголосив, що Україна наразі перебуває в процесі адаптації законодавства до норм Європейського Союзу, зокрема в частині вимог до харчових продуктів та здоров’я тварин. Він також зазначив, що Держпродспоживслужба з свого боку готова надавати всебічну допомогу з метою детального ознайомлення інспекторів Єврокомісії з питання функціонування системи контролю здоров’я тварин.
 
Від Держпродспоживслужби участь у заході взяли Перший заступник Голови Держпродспоживслужби Андрій Жук, директор Департаменту безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Борис Кобаль, заступник директора Департаменту ветеринарної медицини Держпродспоживслужби Артем Саєнко, в.о. директора Державного науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи Олександр Піщанський, Голова Громадської ради при Держпродспоживслужбі Віталій Башинський, начальник Управління міжнародного співробітництва Держпродспоживслужби Ольга Шевченко, заступник начальника управління – начальник відділу організації протиепізоотичних заходів Управління здоров'я та благополуччя тварин Департаменту безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Держпродспоживслужби Олексій Клименок та інші.
 
Робота місії в Україні продовжуватиметься до 20 червня поточного року.
Source URL: http://poultryukraine.com/ru/about-association/association-news/2018/06/association-news_6651.html
© 2012  - 2019 Союз птицеводов Украины