[$logo_alt]
Союз птицеводов Украины
www.poultryukraine.com

Новости
Закупівлі у м’ясників набирають популярності в Британії Закупівлі у м’ясників набирають популярності в Британії За останні 25 років кількість незалежних м’ясників у Великобританії скоротилася на 60% до приблизно 6 тис.
19.03.2019 Подробнее...
Польські виробники курятини занепокоєні конкуренцією з боку України Польські виробники курятини занепокоєні конкуренцією з боку України Минулого тижня Єврокомісія узгодила попередні домовленості про збільшення квот на імпорт м’яса птиці з України.
19.03.2019 Подробнее...
В Украине подешевели мясо и яйца В Украине подешевели мясо и яйца На украинском рынке в прошлом месяце снизилась стоимость на ряд продуктов
15.03.2019 Подробнее...
В Украине выращивать свиней значительно дороже, чем в ЕС В Украине выращивать свиней значительно дороже, чем в ЕС В Украине слишком высокая себестоимость выращивания свиней. Из-за этого большинство отечественных свиноводов не могут зарабатывать реальные деньги.
15.03.2019 Подробнее...
ФАО: світові ціни на м’ясо у лютому зросли ФАО: світові ціни на м’ясо у лютому зросли Показники Індексу продовольчих цін, який щомісяця розраховується експертами Продовольчої та сільськогосподарська організація ООН (FAO), свідчать, що у лютому світові ціни на м’ясо зросли. Зокрема, підвищились котирування яловичини та свинини, а баранина та птиця подешевшали.
13.03.2019 Подробнее...
Source URL: http://poultryukraine.com/ru/
© 2012  - 2019 Союз птицеводов Украины